ZÁKAZNICKÁ KARTA ZAHRADA LISÝ s.r.o.

Zákaznická karta Zahrady Lisý vám přinese mnoho výhod.

Pro stálé zákazníky máme připravenou možnost, jak ušetřit při svých nákupech a navíc využívat dalších výhod zahradnického centra Zahrada Lisý s.r.o.

Požádejte si o vystavení zákaznické karty a ostatní výhody Vám poplynou automaticky. Přestože předání kontaktních údajů není povinné, doporučujeme vám své kontaktní údaje sdělit, abychom vám mohli zaručit operativní informování o mimořádných nabídkách, které budou platit pouze pro držitele zákaznických karet.

Zákaznickou kartu můžete získat vyplněním elektronického formuláře zde na webu, kdy vám bude karta do týdne vystavena a zaslána informace o možnosti vyzvednutí na naší prodejně. Formulář s podmínkami je možné vyplnit osobně i na pokladně naší prodejny.

S odesláním vyplněného formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů (dostupná zde), zejména s účely, pro které jsou osobní údaje zpracovány, právními důvody pro toto zpracování, dobou zpracování, způsobem odvolání výše uvedeného souhlasu a svými právy vztahujícími se ke zpracování osobních údajů.

Kontaktujte nás pro získání karty